Referencie

 

 

http://lite.sk/files/Referencie%20web%20lite.jpg

 

 Študentka kurzu Beginners 2:

"Skvelá forma, ktorá mi vyhovovala a aj ja som sa dokázala niečo naučiť. Už dávno ma nič tak nebavilo, ako teraz učenie angličtiny. Bol to môj najlepšie investovaný a strávený čas. Otvorili sa mi nové obzory. Ďakujem!"

 

Študentka kurzu Beginners 1:

"Kurz sa mi veľmi páčil. Bolo to dynamické. Naša lektorka nás veľa naučila. Doporučujem každému absolvovať tento kurz. Tento kurz by mali absolvovať všetci, čo sa chcú naučiť komunikovať v cudzej reči, myslím v angličtine. Naozaj sa tu veľa naučí každý, aj človek v dôchodkovom veku ako som ja."

 

Študentka kurzu Beginners 2:

"Absolvovala som rôzne kurzy, ale väčšinou to bolo o gramatike a málo konverzácie. V tomto kurze sa konverzuje stále, gramatika sa pomocou konverzácie dostáva "do krvi". Som spokojná a pokračujem do dalšieho kurzu. Ďakujem."

 

Študentka kurzu Pre-Intermediate 2:

"I wanted to learn to speak English because I have studied English for 10 years but I cannot speak with other people. Now I CAN! I am really glad that I have found this English school."

 

Študentka kurzu Pre-Intermediate 1:

"Kurz bol výborný! Konečne to nebolo len nudné učenie sa z kníh, ale hlavne precvičovanie slovíčok a komunikácia! Aj gramatika bola super vysvetlená. A čo bolo najlepšie? Vďaka malému počtu účastníkov kurzu a priateľskému prístupu lektora som nemala trému a nebála som sa rozprávať alebo niečo spýtať. Určite budem pokračovať."

 

Študent kurzu Beginners 2:

"Som nesmierne spokojný. Získal som odvahu aspoň trochu začať hovoriť. Aj ked s chybami. Nevadí. Tie odstránim v Pre-Intermediate 1. A už sa chystám porozprávať aj s tým Japoncom, Číňanom a pridávam aj Maďara."

 

Študentka kurzu Pre-Intermediate 1:

"Veľkou výhodou tohto kurzu je, že sa nepoužívajú žiadne knihy a nerobia sa zdlhavé cvičenia a namiesto toho veľa hovoríme. Som spokojná so spôsobom výučby a rýchlosťou, akou je preberaná gramatika."

 

Študentka kurzu Beginners 1:

"Som veľmi rada, že som mala možnosť absolvovať takúto formu vzdelávania. Je to naozaj neporovnateľné s tým, čo všetko som vyskúšala doposiaľ. Vyhovuje mi takáto forma štúdia jazyka a teším sa na Begninners 2. Na začiatku - pravdu povediac - som sama sebe neverila, že toho toľko zvládneme za taký krátky čas, ale myslím, že sme to zvládli."

 

Študentka kurzu Intermediate 1:

"I have been learning English in this school for 2 years. But this English school suit me the most. I know all tenses and a lot of words. I feel sure in abroad."

 

Študent kurzu Pre-Intermediate 2:

"Kurz Pre-Intermediate 2 bol takisto vynikajúci ako predošlý Pre-Intermediate 1. Splnil moje očakávania do bodky. Som rád, že sa mi v tejto škole podarilo odstrániť blok v rozprávaní, s ktorým som sem išiel. Teraz nemám žiadny problém pokecať s anglicky hovoriacimi ľudmi. Takto si predstavujem hodiny angličtiny."